קידום אתרים

קידום אתרים היא למעשה התמחות פרקטית של ביצוע אופטימיזציה לאתר על ידי שיפור אלמנטים שונים (בתוך האתר ומחוצה לו) מתוך מטרה להגדיל את כמות הגולשים המגיעים אליו ממנועי חיפוש.

בשוק פועלות מגוון חברות קידום אתרים כאשר לכל אחת מהן גישה שונה והתמחות ייחודית; חלקן פיתחו מומחיות והתמקצעו בנישה ספציפית, בזמן שאחרות נוקטות בגישה רחבה יותר.
ביצוע אופטימיזציה לאתר דורש התייחסות להמון פרמטרים שונים מה שהביא מקדמי אתרים ונותני שירות רבים לפעול בתחום הרחב יותר של הקידום (בעיקר לאור העובדה שרבים מהפרמטרים שלובים האחד בשני).

למה האתר שלי צריך קידום אתרים?


תנועת גולשים ממנועי חיפוש חלק הארי של התנועה לאתר מקורה במנועי החיפוש הגדולים - גוגל, וואלה! ו- MSN-לייב (וואלה משתמש בטכנולוגיה של יאהו! העולמית לצורך הצגת התוצאות).

אם האתר שלך לא יכול להימצא על ידי מנועי החיפוש והתוכן שלך, כתוצאה מכך, לא מוכנס לבסיסי הנתונים שלהם, אתה מפסיד את מה שיש למנועי החיפוש להציע לך - תנועת אנשים המחפשים את המוצר/ שירות שאתה משווק באתרך.
בין אם מדובר באתר תוכן, מדריכים ומידע, שירותים או מכירת מוצרים, עבור רוב המשתמשים מנועי חיפוש היא הדרך העיקרית לנווט באינטרנט.

תנועת גולשים לאתר הוא הגורם הראשון להצלחה (בעיקר תנועה רלוונטית המגיעה ממילות חיפוש הקשורות לתחום העיסוק שלך). תנועה ממוקדת ועקבית לאתר יכולה לספק פרסום, רווחים ושיעורי חשיפה שלא ניתן להשיג באף מדיה אחרת. השקעה בקידום אתרים, בין אם במונחי זמן או כסף, תחזיר את עצמה ובמקרים רבים הרבה מעבר לכך.מדוע מנועי החיפוש לא מבינים ומגיעים לאתר שלי בלי קידום אתרים?


מנועי החיפוש עובדים ללא הרף לשפר את האלגוריתם שלהם על מנת לאנדקס יותר דפים ולהביא תוצאות מדויקות יותר לגולשים. למרות זאת תמיד היו ותמיד יהיו מגבלות לטכנולוגיית החיפוש. "אם תבנה את זה, הם יגיעו" היא הנחת עבודה שגויה - בעוד שמספר מהלכים נכונים יכולים להביא לכם אלפי גולשים והצלחה, המהלכים השגויים עשויים להסתיר את התוכן שלכם או לחילופין "לקבור" את האתר שלכם עמוק בעמודי התוצאות שלא מקבלים את התייחסות הגולשים.

בנוסף להפיכת התוכן לזמין עבור מנועי החיפוש, קידום אתרים ישפר גם את הדירוג של אתרכם בתוצאות החיפוש ויהפוך את האתר שלכם זמין גם לאנשים המחפשים אותו. בעולם האינטרנטי בו התחרות על הגולש הולכת וגוברת אין ספק כי לאתרים, חברות ועסקים העוסקים בקידום אתרים יתרון תחרותי מובהק בהשגת לקוחות.מעוניינים בקידום אתרים מקצועי? צרו עמנו קשר

קבל הצעת מחיר 0526681210

בלוג קידום אתרים

RSS Feed הוסף ל

Copyright © 2005 - 2019 Cobi